cz en de

Volná místa

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 10.000,- Kč
  • stravenky + vlastní kantýna a jídelna
  • dovolená navíc
  • příspěvek na benefit kartu 500,- Kč/měsíčně a do penzijního fondu 1.200,- Kč/měsíčně
  • vánoční příspěvek
  • Kontakt: pí. Hradecká, 266 021 272, hradecka@svoboda.cz nebo

    osobně na adrese Sazečská 560/8, Praha 10, 4. patro, PO-PÁ 7:00-13:00 hod

    AKTUÁLNÍ VOLNÁ MÍSTA

    TISKAŘ – rotační ofsetový tisk

    Svoboda Press s.r.o. je v současnosti největší tiskárnou v České republice s více než padesátiletou tradicí. Specializuje na vysoko-nákladový rotační ofsetový tisk. Hlavním a typickým produktem firmy jsou celobarevné časopisy, katalogy a další reklamní tiskoviny - prospekty, letáky.

    Aktuálně hledáme do našeho týmu spolehlivého kolegu pro obsluhu tiskařských strojů, který bude spolupracovat se zkušeným kolegou a podílet se na tiskových procesech technologie na zakázkách pro naše klienty.

    Požadujeme

    • Preferujeme vzdělání v polygrafii
    • V případě neodpovídajícího vzdělání požadujeme praxi v polygrafii alespoň 3 roky
    • Možnost pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (jedná se o práci ve 12-ti hodinových směnách v režimu "krátký - dlouhý týden" - tedy volno 15 dnů v měsíci)
    • A především důraz na preciznost, která je pro úspěšný výkon práce nezbytná

    Nabízíme

    • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
    • Náborový příspěvek 10.000 Kč
    • Stravenky (2x90 Kč)
    • Nadstandardní příplatky za přesčas apod.
    • Volnočasový příspěvek ve výši 500 Kč
    • Penzijní připojištění 1.200 Kč po roce spolupráce
    • Kvalitní závodní jídelnu přímo v tiskárně
    • 4 dny dovolené navíc
    • Vánoční bonusy i večírek :)

    Kontakty

    Své životopisy prosím posílejte na e-mail: Aurika.weinerova@svoboda.cz nebo se přijďte podívat osobně na adresu Sazečská 560, Malešice. Případně volejte na mobil: 778 405 646.

    Skladník s VZV - pouze ranní směna

    Hledáte seriózního zaměstnavatele a přátelský kolektiv? Považujete za standardní mít mzdu vždy včas na účtu? Chcete nadstandardní příplatky? Zkuste to u nás.

    Náplň práce

    • Práce v interním systému skladového hospodářství - vedení skladové evidence inventur
    • Vykládka rolí papíru a jejich uložení do skladu, fyzický příjem zboží (vykládka kamionů)
    • Návoz rolí papíru a dalšího materiálu k tiskovým strojům
    • Obsluha a údržba VZV
    • Další činnosti ve skladu pro zajištění výroby (tisku)
    • Práce pouze v ranním provozu PO-PÁ (případně hledáme i posilu na nepřetržitý provoz)

    Požadujeme

    • Praxe na VZV
    • Zkušenost se skladovou evidencí na PC
    • A především chuť chodit do práce a spolupracovat dlouhodobě ve fajn kolektivu

    Nabízíme

    • Plné zaučení včetně recertifikace NZV/VZV v případě potřeby
    • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr se základní mzdou od 24 tis. Kč

    Kontakty

    Manipulant v TISKÁRNĚ

    U nás budete

    • Součástí týmu expedice v největší pražské tiskárně
    • Manipulovat s balíky tiskovin pomocí NZV nebo VZV uvnitř výrobní haly
    • Pracovat na směnný režim

    Od Vás budeme potřebovat

    • Alespoň základního vzdělání, případně výučního listu
    • Praxe na VZV/NZV je velkou výhodou
    • Fyzické předpoklady pro náročnější práci
    • A hlavně chuť chodit do práce a být součástí kolektivu

    A co Vám za to nabídneme my?

    • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr se základní mzdou cca 23-25 tis. Kč
    • Pracoviště Praha Malešice

    Kontakty